Apie mus

Specializuojasi griovimo darbais nuo 2012 metų. Įmonė teikia griovimo paslaugas tiek Lietuvoje tiek užsienyje. Mūsų praktikoje yra daugiau nei pusė tūkstančio atliktų griovimo projektų, taip įgijome nenuperkamą patirtį. Tai mums leidžia savę vadinti šių darbų profesionalais ir stipriais rinkoje.

Pagrindinis tikslas! Būti žingsniu priekyje! Siūlome griovimo paslaugas, demontavimą, angų pjovimą ir kitas paslaugas pagal suderintus ar dar derinamus projektus.

Mes priimame sprendimus nuo pasiruošimo statyboms: patarimų, planavimo ir projektų tvirtinimo bei valdymo iki pilno išbaigtumo, pritaikant aukščiausio lygio profesionalias žinias.

Informacija kaip viskas vyksta

Sumanėte daryti kapitalinį remontą ar paprastą remontą ar kitaip perplanuoti savo būstą?

Prieš pradedant darbus Jums būtina žinoti keletą svarbių dalykų:

 • Bet kokiems veiksmams, kurie daro įtaką pastato bendrojo naudojimo objektams, įskaitant namo laikančiąsias konstrukcijas, Jums bus reikalinga daug dokumentų, sutikimų ir pranešimų… Kad informacija nesupainiotu, viską parašiau eilės tvarka

Tam, kad šis procesas vyktų teisėtai ir sklandžiai, darbų eigą patariame patikėti Mums – profesionalams:

 1. Prieš pasirenkat kitus griovėjus įsitikinkite ar pasirinkti griovėjai turi leidimus atlikti tokius darbus.
 2. Su klientu pasirašome sutartį dėl darbų vykdymo ir projekto rengimo – tokiu būdu abipusiai užtikrinamas garantuotas ir saugus bendradarbiavimas.
 3. Mes paruošime projektinį pasiūlymą Jūsų būsto perplanavimui.
 4. Jeigu namas daugiabutis, namo administratorius nuspres ar bus rengiamas gyventoju (savininkų) susirinkimas arba duos leidimą patiems rinkti gyventojų parašus.
 5. Jeigu namas nuosavas kaimynų sutikimas nereikalingas.
 6. Leidimui reikia bent 51% namo gyventojų (butinai savininkų) sutikimą ant perplanuoto buto plano (projektinio pasiūlymo).
 7. Kai jau turėsite gyventojų sutikima, namo administratorius parengs gyventojų sutikimo protokolą,
 8. Gavę aukščiau išvardintus dokumentus, pradėsime Kapitalinio Remonto Projektą.
 9. Jums liks tik pranešti į vietos savivaldybę (ne vėliau kaip iki planuojamų darbų pradžios)
 10. Ir perspėti kaimynus (atsiprašyti dėl triukšmo ir kitų galimų nepatogumų), pakabinti skelbimą skelbimų lentoje, kad šiuo laikotarpiu ir šiuo adresu vyks griovimo darbai
 11. Leidimą griauti sieną su ekspertize (eksperto išvada) gausime per 7 dienas.
 12. Dažniausiai griovimo darbai bute atliekai per 1 (vieną) darbo dieną.
 13. Užbaigiame darbus išsivežame statybinio laužo konteinerį ir po jų paliekame tvarkingą, bei švarią darbo vietą.
 • Kapitalinis remontas – nepriklausomai nuo to ar namas blokinis, ar namas mūrinis kai planuojama keisti praėjimo iš vienos patalpos į kitą plotį, kuris yra namo kapitalinėje sienoje.

Norint daugiabutyje name teisėtai atlikti kapitalinį remontą, yra būtinas kvalifikacinius reikalavimus atitinkantis projektuotojo parengtas kapitalinio remonto projektas. Griovimo projekto sprendiniuose turėtų būti numatyta, kokiais būdais bus ardoma nešanti siena, kad šis procesas nedarytų neigiamos įtakos kitoms pastato konstrukcijoms; kokios būtinos laikančiųjų konstrukcijų sutvirtinimo priemonės atsižvelgiant į kompleksiškai įvertintą realią pastato būklę.

Beja, atliekant kapitalinį remontą name, kuris yra didesnis nei 2000 (du tukstančiai) kvadratinių metrų yra laikomas ypatingas statinys, tuomet projektui papildomai privaloma eksperto išvada (projekto ekspertizė).

 • Paprastas remontas – remonto projektas gali būti griaunamos tik nelaikančios sienos, pašalinamos esamos pertvaros bei įrengiamos naujos. Taigi, jei bute ketinate keisti praėjimo iš vienos patalpos į kitą plotį ir šis praėjimas nėra laikančiojoje (kapitalinėje) namo sienoje, tada užtenka pranešti gyventojams (pakabinti skelbimą) ir savivaldybei, bet jokio leidimo ar gyventojų sutikimo šiems darbams nereikia. Kitaip tariant, statybos darbai priskiriami paprastajam remontui, jei jo metu nera keičiama, šalinama, demontuojama, nėra stiprinama arba silpninama statinio nešanti konstrukcija.

BŪTINA PRANEŠTI!

 • Namo administratoriui.
 • Gyventojams (pakabinti skelbimą).
 • Į savivaldybei (savaitę prieš darbų pradžią).
griovimo paslaugos
0/5 (0 Reviews)